موضوعات داغ!

مدیتیشن جذب ثروت در کائنات و قانون جذب چگونه است؟

ثروت آفرینی با مدیتیشن در زندگی شما!

مدیتیشن جذب ثروت سطح بالایی از مراقبه است که با همراه بودن قانون جذب باعث می شود که ثروت به سمت شما حرکت کند. اگر می خواهید از طریق مدیتیشن جذب ثروت، ثروتمند شوید احتیاج به تاییدهای روزانه دارید. با صدای بلند به خود بگویید که “من اکنون ثروتمند هستم” و این جمله را باید برای خود تصویرسازی کنید.

باید نحوه چیدمان خانه یا اتاق شما را مورد بررسی قرار دهید. همچنین نوع تصاویر و مجلات یا کتاب هایی که در راستای هدف ثروتمند شدن شما باشد؛ مورد بررسی قرار گیرد. همان طور که می بینید این کار ساده ای نیست و یک شبه به آن دست پیدا نمی کنید.

اینکه چگونه می توان با مدیتیشن جذب ثروت به ثروت رسید را مایندینو برای شما توضیح می دهد. تا انتها مطلب را با دقت مطالعه نمایید.

مدیتیشن چیست؟

مدیتیشن، مراقبه در مورد آرامش و آگاهی در حال حاضر است. مدیتیشن معمولاً در حالی که چشمان راحت بسته شده اند انجام می شود. راه های زیادی برای مدیتیشن وجود دارد. اما ساده ترین راه این است که هنگام نفس کشیدن روی نفس خود تمرکز کنید. در حالی که به آرامی افکار خود را بررسی می کنید و افکار مثبت را جایگزین آنها می کنید.

مدیتیشن فقط برای پنج دقیقه در روز می تواند مفید باشد. نشان داده شده است که مدیتیشن اضطراب و استرس را کاهش می دهد. فشار خون را پایین می آورد، عملکرد سیستم ایمنی بدن را افزایش می دهد. در نتیجه احساس بهزیستی بیشتری را فراهم می کند. برای مدیتیشن جذب ثروت بهتر است از صبح هنگام بیدار شدن انجام دهید.

مدیتیشن جذب ثروت و ثروت اندوزی

از طریق مدیتیشن جذب ثروت باید مراقبه شخصی خود را ایجاد کنید، مقاوت خود را از بین ببرید و اعتقادات خود را درباره پول اصلاح کنید تا ثروتمند شدن خود را به واقعیت تبدیل کنید.

دنیای بیرونی ما به سادگی بازتاب افکار و احساسات درونی ما است. به همین دلیل داشتن ابزاری برای برنامه ریزی مجدد افکار و احساسات منفی بسیار مهم است. از طریق برنامه نویسی ناخودآگاه، مانند مدیتیشن و فیلم های ذهن، شما می توانید یک ذهنیت مثبت ایجاد کنید. در نهایت بتوانید یک زندگی کامل و سعادتمند را تجربه کنید. بنابراین آیا بدن شما در حال حاضر برای جلب فراوانی برنامه ریزی شده است؟ یا ناخودآگاه در حال خرابکاری موفقیت مالی خود هستید؟

تکنیک مدیتیشن جذب ثروت
مدیتیشن جذب ثروت و قانون جذب

اگر می خواهید زندگی سعادتمندانه داشته باشید، ابتدا باید با پرورش یک ذهن سعادتمندانه شروع کنید. فرقی نمی کند که شما یک کارگر ساده باشید یا مدیر کارخانه و یا حتی خانه دار. هر چه که به آن توجه کنید و فکر کنید به آن می رسید پس باید افکار و عقاید خود را تغییر دهید. مدیتیشن جذب ثروت، هیپنوتیزم و … به شما کمک می کند تا افکار و عقاید منفی که در طول سالیان سال ساخته اید را از بین ببرید.

تعمق میلیونر که با شکستن موانع ذهنی و محدود کردن اعتقادات، شما را برای موفقیت آماده می کند.

آیا مدیتیشن جذب ثروت باعث پولداری می شود؟

خبر خوب این است که مهم نیست وضعیت مالی فعلی شما چقدر است شما باید خود را از این ترس های تضعیف کننده رها کنید. در عصر جدید و حتی قبل از آن، مردم برای تجلی پول، ثروت و رفاه در زندگی خود، از مدیتیشن، تصویرسازی، قانون جذب و غیره استفاده می کردند.

جذاب ترین ویژگی این است که مدیتیشن جذب ثروت رایگان است، در هر زمان می تواند توسط هر کس تمرین شود و عوارض جانبی ندارد. از این رو نباید بهانه ای برای استفاده نکردن از آنچه ممکن است به خوبی مزایایی برای شما به دنبال داشته باشد، داشته باشید.

در حقیقت، نه تنها پول، بلکه می توانید برای خود موفقیت، قدرت، روابط خوب، کار عالی، شغل جدید یا هر چیز دیگری را که عمیقاً می خواهید تجلی دهید.

تکنیک و مراحل مدیتیشن جذب ثروت و مراقبه

✔️ در یک موقعیت راحت بنشینید. می تواند روی صندلی باشد و یا در حالت ایستاده. ولی جایگاهتون باید خوب باشد.

✔️ چشمان خود را ببندید.

✔️ خودتان را آرام کنید.

✔️ ۳ بار نفس عمیق بکشید. دم … بازدم، دم … بازدم، دم … بازدم.

✔️ چشمان خود را کمی به سمت بالا بچرخانید. گویی به دنبال مرکز پیشانی خود هستید. این شما را به یک موج تتا مغز می برد (مکانی که رویاها به واقعیت تبدیل می شوند). این مکان همچنین به شما کمک می کند تا هر آنچه که تجسم می کنید را بیان کنید.

در صورت خسته شدن چشم و ناراحتی از وضعیت چشمان خود، فوراً حالت مدیتیشن خود را تغییر دهید. و در طول مدت مدیتیشن با تجسم ادامه دهید.

✔️ در مرحله بعدی توجه خود را به تنفس خود جلب کنید و اجازه دهید به طور طبیعی کند شود. حداقل یک یا دو دقیقه بر روی نفس خود متمرکز شوید و نفس عمیقی بکشید.

✔️ هنگامی که احساس کردید بدن شما آرام شده است و ذهن آرام و آرام تر شده است، زمان شروع تمرین مدیتیشن جذب پول است.

✔️ خود را نسبت به قبل ثروتمند و ثروتمند تر تصور کنید.

✔️ تصور کنید که پول، ثروت و رفاه به سرعت وارد زندگی شما می شود.

✔️ برای ایجاد شدت بیشتر و نتیجه بهتر، تجسم خود را با احساسات دیگر همراه کنید. به عنوان مثال پول را در دستان خود احساس کنید. به عبارت دیگر، حس بویایی، لمس کردن و دیدن را همراه کنید و احساس خوشبختی کنید.

✔️ اگر شیئی غیر از پول است، همان مراحل و تجسم مشابه را دنبال کنید. به عنوان مثال، اگر اتومبیل باشد، خود را در حال باز کردن درب ماشین، تجسم کنید و لذت ببرید.

مدیتیشن جذب ثروت
نکتات کلیدی مدیتیشن جذب ثروت

نکته کلیدی در مدیتیشن جذب ثروت

نکته اصلی موفقیت این است که همیشه خود را در تصویر ببینید و زندگی خود را دقیقاً به شکلی که می خواهید اینگونه باشد تصور کنید. این مدیتیشن را به مدت ۳ تا ۵ دقیقه انجام دهید. یک بار در روز خوب است، دو بار در روز بسیار خوب است و سه بار در روز بسیار عالی است.

برای شروع این روش زیبا، نکته مهم این است که میل شما به کسب درآمد باید از طریق روش اخلاقی باشد و باید از نظر روحی هماهنگ باشید. به خاطر ایجاد ثروت خود به کسی آسیب نرسانید. یا نخواهید که پول کسی را سرقت کنید، این کار نخواهد شد. این مثبت اندیشی است که شانس موفقیت شما را تا حد زیادی افزایش می دهد.

اطمینان داشته باشید که فراوانی حق اساسی شماست. این مدیتیشن را انجام دهید تا معجزه آن را درک کنید.

مزایای مدیتیشن جذب ثروت

۱ • مدیتیشن شما را با قدرت های عظیم جهان آشنا و هماهنگ می کند.

۲ • شما می آموزید که قوانین بزرگ جهان را به سود خود و یا حتی به سود دیگران تغییر دهید.

۳ • به شما کمک می کند تا عمیق ترین خواسته های خود را پیدا کنید و برای رسیدن به آنها تلاش کنید.

۴ • تمرین مدیتیشن و تجسم موانع موجود درباره  پول، ثروت، موفقیت و فراوانی را شناسایی و از بین می برد.

۵ • هم سویی با جهان و تمرین مراقبه به پیشرفت روحی و روشنگری شما کمک می کند.

۶ •مراقبه یا مدیتیشن تمرکز و سایر قدرت های ذهنی را توسعه می دهد.

۷ • شما را به آرامش واقعی و آرامش درونی می رساند.

ناپلئون هیل

نویسنده

تنها محدودیت های ما محدودیت هایی است که در ذهن خودمان تنظیم کرده ایم.

مطالبی که در این مقاله گفته شد قانون کلی برای جذب پول از طریق مدیتیشن جذب ثروت است. این کمک می کند تا به طور کلی قدرت تجسم مادی و معنوی را درک کنید. موفقیت، کیفیت آن و سرعت تجلی و میزان پول در افراد مختلف متفاوت خواهد بود. هر از گاهی حتی برای همان شخص نیز متفاوت است.


 جمع‌بندی و نتیجه‌گیری 

برای جذب ثروت علاوه بر اینکه از مدیتیشن جذب ثروت استفاده می کنید باید میزان استرس خود را نیز کنترل کنید. آگاه باشید که استرس قاتل “تجلی پول” است. رکود اقتصادی کنونی جهان، بسیاری از مردم را نگران کرده و شاید هم وحشتناک باشد.

از آنجایی که در گذشته مردم روزهای بهتری و اقتصادهای پررونق را تجربه کرده اند داشتن مقداری استرس در حال حاضر طبیعی است. استرس بیش از حد در مورد یک مسئله، احساسات منفی بیشتری را دعوت می‌کند. که به نوبه خود افکار بدتر را نیز به خود جلب می کند. شما با فکر کردن به افکار منفی در مورد ثروت افکاری مانند “من به اندازه کافی پول ندارم” یا حتی یادآوری تجربیات منفی گذشته، به جای جذب فراوانی، در واقع آنها را دفع می کند. بنابراین شما باید مهارت های کنترل استرس را نیز یاد بگیرید که مطلب کنترل استرس در روزهای کرونایی و حفظ روحیه به شما می تواند کمک بسیاری کند.

در مدیتیشن جذب پول قانون جذب هم از اهمیت بالایی برخوردار است. شما باید با این قانون به طور کامل آشنا شوید. در این باره مطلب چرا قانون جذب جواب نمیده ؟ اطلاعات خوبی در اختیار شما عزیزان می گذارد.

چرا قانون جذب جواب نمیده ؟ مشکل کجاست!؟

❤️ یک دنیا سپاس از اینکه تا پایان این مقاله‌ی آموزشی با مایندینو همراه بودید.

منبع
mindino.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا