درباره ما

به نام خداوند جان و خرد؛ کزین برتر اندیشه برنگذرد

 

سلام و درود بر شما عزیزان!
اگر دوست دارید که بیشتر با مایندینو آشنا شوید، پس لطفاً در ادامه با ما همراه باشید…


 

💎ما کی هستیم و اینجا چیکار میکنیم؟

با افتخار؛ رسانه‌ی آموزشی مایندینو متشکل از یک تیمِ جوان، خلاق، هدفمند، تحصیل‌کرده، باانگیزه، محقق و پرانرژی که عاشقِ فتح قله‌های موفقیت است، از شهریور سال ۱۳۹۶ به صورت رسمی و خودجوش در عرصه‌ی دانشِ موفقیت(در حوضه‌ی رشد و توسعه‌ی مهارت‌های فردی، اجتماعی و کسب و کار)فعالیت خود را ابتدا در شبکه‌های اجتماعی آغاز کرد.


💎معنا و فلسفه کلمه مایندینو چیست؟

مایندینو در لغت به معنای” اندیشه‌ و تفکری نوین ” است که برگرفته از واژه‌ی Mind به‌معنای ذهن، تفکر، اندیشه و واژه‌ی no *نو* (به همان لفظ فارسی) به‌معنای جدید، تازه و نوین میباشد. درنهایت با ترکیب این ۲ واژه، یک عبارت زیبا و ارزشمند به نام مایندینو (Mindino) خلق کردیم تا بتوانیم به‌یاری خداوند و با استفاده از این نام اصیل به شما عزیزان خدمت کنیم. همچنین فلسفه‌ی عبارت مایندینو در واقع به‌معنای موضوعات مرتبط با ذهن و پیشرفت‌های ذهنی است که ریشه‌ای بسیار کهن دارد!


💎هدف و چشم‌انداز مایندینو چیست؟

ما در مایندینو همیشه در تلاش هستیم تا با برنامه‌ریزی‌های منسجم و هدفمند و با رویکردی بومی‌سازی شده(ایرانیزه) حرکت کنیم. به همین دلیل هدف و چشم اندازِ مایندینو را با تکیه بر این رسالتِ مهم برای خود تعریف کرده‌ایم:
با وجود تمام تحریم‌ها، مشکلات اقتصادی، موانع و سختی‌های بسیاری که امروزه برسر راهِ پیشرفت جوانان و ملت شریف ایران قرارگرفته،
مایندینو اینجاست چون…
شما اجازه ندارید ایده‌ها و رویاهایی را که در سر دارید فراموش کنید!
اگر ایده و رویایی دارید، یعنی توان بدست آوردن آنها از طرف پرودگار، قطعاً به شما داده شده.
مایندینو اینجا به شما کمک می‌کند تا در قدم اول خودشناسی کنید و مسیرِ کشفِ اهداف و آرزوهایتان را پیدا کنید و با تلاش به رویاهایتان برسید.
چراکه انسان‌های موفق در دنیا بشدت به این جمله ایمان کامل دارند:
((حتی در داخل کلمه‌ی “ناممکن” هم یک “ممکن” وجود دارد. پس هیچ چیز غیرممکن نیست!))
علاوه بر این، شما میتوانید مهارتِ بهتر زندگی کردن را اینجا بیاموزید و تحولات مثبت و فوق‌العاده‌ای در زندگی خود ایجاد کنید.


💎رویای مایندینو چیست؟

درنهایت با توکل به خداوند متعال، ساختنِ ایرانی لبریز از موفقیت، انگیزه و انرژی‌های مثبت را برای ملت شریف ایران، یکی از وظایف خود میدانیم و با دلی سرشار از عشق، تلاش میکنیم تا با یاریِ شما هموطنان گرامی، دست به دست هم دهیم و چرخ‌های رشدِ انسانیت، فرهنگ و اقتصاد ملی را به موازات یکدیگر در جامعه‌ی امروز به حرکت درآوریم و مسیر پیشرفت را برای خود و نسل‌های آینده‌ی این مرز و بوم هموارتر کنیم.

↓ لطفاً این پیام یادمون باشه ↓

« مایندینو؛ اندیشه‌ای نو! »


❤️ یک دنیا سپاس که با مایندینو همراه هستید و به ما دلگرمی میدید. 😍

دکمه بازگشت به بالا