موضوعات داغ!

ایکیگای ؛ راز موفقیت ژاپنی‌ها برای رسیدن به سلامتی، ثروت و خوشبختی!

موفقیت به سبک ژاپنی!

ایکیگای یک قانون موفقیت ژاپنی است و یا به عبارت بهتر شیوه‌ای از سبک زندگی که میان حالت معنوی و عملی تعادل برقرار میکند. ایکیگای، علت وجودی یا هدف نهاییِ شما در زندگی می‌باشد.

طبق فرهنگ ژاپنی، همه ما یک ایکیگای، یعنی یک “دلیل برای بودن” یا “راهی برای تحقق زندگی” داریم. ژاپن به خاطر شیوه‌های زندگی که منجر به افزایش طول عمر مردم آن شده شناخته می‌شود و طول عمر مردم ژاپن به طور متوسط ​​به بیش از 90 سال زندگی می‌رسد. در مطالعات گذشته نشان داده شده است که طول عمر مردم ژاپن با رژیم غذایی آن‌ها ارتباط نزدیک دارد. مطالعات جدید در مورد فلسفه ژاپن نشان دهنده تحقق زندگی از طریق ایکیگای به عنوان یک کلید اصلی برای طول عمر است. به نظر می‌رسد که در زندگی چیزهای فراتر از غذا نیز وجود دارد.

بعضی افراد ایکیگای خودشان رو پیدا کردند و از زندگی در این جهان پر از دغدغه لذت می‌برند و آرامش دارند. آیا شما به دلیل وجودی خودتون در این نیا و یا به عبارتی ایکیگای خودتون پی بردید؟ تونستید ایکیگای خودتون رو پیدا کنید؟

ما به شما کمک می‌کنیم تا با استفاده از قانون ایکیگای، بتوانید علت وجودی، ماموریت و در نهایت، راز موفقیت خود را در این دنیا کشف کنید. پس حتماً تا انتهای مطلب با مایندینو همراه باشید.


این یک محتوای ویژه است!

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضویت ویژه خود را فعال کنید.
بر روی دکمه زیر کلیک کرده و بصورت رایگان در 30 ثانیه عضو ویژه شوید :میخواهم عضو ویژه شوم!

و یا اگر قبلاً عضو ویژه شده‌اید، میتوانید از طریق دکمه زیر وارد شوید تا دسترسی به ادامه‌ی این مطلب برای شما باز شود :

ورود به سایت

منبع
Mindino.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا