چرا قانون جذب جواب نمیده

چرا قانون جذب جواب نمیده ؟ مشکل کجاست!؟

برای پاسخ به سوال های نظیر چرا قانون جذب برای من جواب نمیده حتماً با مایندینو همراه باشید! شاید بیشترین سوالی که میشه پرسید در بین افراد تازه وارد به دنیای قانون جذب این سواله : « چرا قانون جذب برای من جواب نمیده؟ » یا چرا قانون جذب برای من کار نمیکنه؟ ما هم در جواب به این سوال همیشه میگیم : « به نظر شما ایراد کار از شماست یا قانون جذب؟»


واقعاً چرا قانون جذب برای من جواب نمیده؟! 

چرا قانون جذب برای من جواب نمیده، همانطور که توضیح دادم این یک عبارت کاملا اشتباهه. بهتره این سوال رو اینطور مطرح کنیم. چرا من نمیتونم از قانون جذب نتیجه بگیرم؟ آشنایی اکثر افراد با این قانون به زمانی بر میگرده که فیلم مستند راز و کتاب اون در جهان منتشر و دیده شد. این مستند اطلاعات خیلی خوبی رو در مورد قانون جذب مطرح میکنه اما نه به صورت کامل!

معمولا بعد از اینکه افراد سوال « چرا قانون جذب برای من کار نمیکنه ؟ » رو مطرح میکنن، سوال دیگه ای هم مطرح میشه و اون سوال اینه. اصلا قانون جذب کار اصلیش چیه؟ این سوال نشون میده که شخص اصلا نمیدونه که داره از چه قانونی استفاده میکنه. فقط میدونه که همچین قانونی هست که افراد مختلفی در تمام جهان ازش نتیجه گرفتن ولی اون نتونسته ازش استفاده کنه. قانون جذب قانونیه که با استفاده از اون قدرت اختیار انسان کامل تر میشه.

در این مطلب قصد داریم ۵ راز قانون جذب کائنات که کسی به شما نگفته رو برایتون بگیم. برای اینکه بدونید چگونه باید از قانون جذب کائنات و قانون راز استفاده کنی تا به خواسته و اهدافت برسی باید رمز و راز قانون جذب را بدونی مخصوصاً زمانی که تازه در اول راه هستی.

متاسفانه بحث‌های زیادی در زمینه قانون جذب صورت گرفته که خیلی ها این نکات و آموزش ها را به شما نمیگن و خیلی ساده از کنار اونا رد میشون، یک سری از مواردی که میتونه روی موفقیت تاثیر بزاره تا یک زندگی بهتر از همه نظر ساخت.

اگر این ۵ راز قانون جذب را در زندگی خودت پیاده کنی میتونی در تمام جنبه های زندگی خودت مثل یک رابطه خوب، رسیدن به شغل رویایی، جذب پول، ثروت و… استفاده کنی.

چرا قانون جذب برای من جواب نمیده.

۵ راز قانون جذب که شاید ندونی! 

✔️ ۱. برای دریافت «چرا قانون جذب برای من جواب نمیده»قانون جذب همیشه در حال عمل کردنه!

یکی از افکار بسیار غلط اینه که خیلی از افراد فکر میکنن قانون جذب رو خودشون به کار انداختن و بعد از یادگیری اون خودشون اون رو وارد زندگیشون میکنن. ولی بر خلاف این باور که این افراد دارن قانون جذب دائماً و همیشه در حال عمل کردنه و بر روی زندگیمون تاثیر میزاره. قانون جذب یک نیرویه که در برابر افکار و احساسات ما واکنش نشان میده. به هر چیزی که فکر کنیم و روی اون تمرکز کنیم در حال جذب کردن اون هستیم.

هر چیزی که درون ذهنتون بیاد در حال فرستادن ارتعاش و فرکانس اون به کائناته و کائنات با توجه به اون انرژی که دریافت میکنن اون رو وارد زندگی ما نمیکنن. قانون جذب می گوید « به هر چیزی که فکر کنی اون رو جذب میکنی»، فرقی نمیکنه که به یک چیز مثبت یا منفی فکر کنی. قانون جذب همیشه و در همه جا در حال عمل کردنه. فرقی نمیکنه که شما به چه چیزی فکر میکنی.

اگه به بی پولی و نداشتن کار فکر میکنی در حال جذب بی پولی و بیکاری هستی، اگه به یک رابطه خراب فکر میکنی در حال جذب رابطه های خراب در زندگیت هستی، اگه هی میگی که دختر و پسر خوب نیس کائنات این شرایط را وارد زندگیتون میکنن. اما اگه همیشه مثبت نگر هستی و به چیزهای مثبت فکر میکنی همان ها بیشتر وارد زندگیتون میشه.

برای اینکه بتونی خواسته و اهدافت رو جذب کنی باید افکار و ذهنتون رو در اختیار بگیری، چون در اغلب مواقع افکارت منفی بوده کار سخت و دشواریه که کنترل افکار و ذهنت رو در اختیار بگیری. بهترین راه برای در اختیار گرفتن ذهن و افکارت تمرین کردنه. با تمرین کردن میتونی خیلی راحت کنترل ذهن و افکارت رو در اختیار بگیری و در جهت خواسته و هدف خود حرکت کنی.

✔️ ۲. جذب ناخواسته ها به صورت تصادفی!

حالا که فهمیدی قانون جذب همیشه و در همه جا در حال عمل کردنه، بهتره یکی دیگه از رمز و راز قانون جذب و حقایقی که به شما گفته نمیشه رو بدونی:

اینکه گاها ممکنه به صورت اتفاقی و تصادفی چیز نادرست و ناخواسته ای رو جذب کنی. اضطراب و ترس و در کل منفی نگری باعث میشه چیزهایی رو به اشتباه و تصادفی جذب کنی. به همین دلیل اگه دائماً استرس داشته باشی و یا نگران باشی نه تنها از اون خواسته و هدفت دور میشی بلکه ممکنه چیزهایی رو که دوست نداری وارد زندگیت بشه. به عنوان مثال اگه دوست داری که به ماشین رویایی خود برسی ولی تصورات اشتباه مثل «چگونه پولش را جور کنم»، «این ماشین لیاقت من نیس»، «هرگز به اون نمیرسم» و… داشته باشی، ممکنه چیز های مخالف خواسته ات رو جذب کنی.

پس بهترین کار اینه که وقتی به خواسته و هدفت فکر میکنی هرگز به راه رسیدن به اون فکر نکنی، چرا که وقتی در مدار خواسته خود قرار بگیری کائنات به ساده ترین شکل ممکن شما را به اون خواسته و هدف میرسونن. چرا قانون جذب جواب نمیده

✔️ ۳. برای دریافت «چرا قانون جذب برای من جواب نمیده»اون چیزی رو که میخواهی رها کن!

یکی دیگه از رمز و راز قانون جذب رها کردن خواسته و اهدافته. بر اساس قانون جذب که اگه واقعا میخواهی به اون خواسته و هدفت که داری برسی باید اون رو رها کنی و به خواست ات نچسبی. منظور از رها کردن خواسته و هدف یعنی وقتی اهداف و خواسته هات رو مشخص کردی وسواس نشوی و دائماً روی خواسته هات اصرار نکنی. باید خواسته و هدفت رو در کائنات رها کنی. میتونی با تمرکز بر روی خواسته هات به اون چیزی که میخواهی برسی. باید مطمئن باشی که کائنات شما رو به اون چیزی که میخواهی میرسونن. وقتی خواسته و هدفی داری باید با خونسردی کامل و احساس خوب در جهت رسیدن به اون تلاش کنی نه اینکه هی اصرار داشته باشی که چرا به اون نمیرسی.

چرا قانون جذب برای من جواب نمیده.

✔️ ۴. مشخص کردن هدف و خواسته هات!

یکی دیگه از رمز و راز قانون جذب کائنات که افراد کمی به اون اشاره کنن مشخص کردن هدف و خواسته هاته. کلید اصلی قانون جذب برای اون که میخواهی به خواسته به هدفت برسی در ابتدا باید خواسته هات رو به طور واضح و دقیق با تمام جزئیات مشخص کنی. مشخص نکردن اون چیزی که میخواهی باعث ارسال فرکانس و ارتعاش نامشخص به کائنات میشه. وقتی نتونی ارتعاش خواسته هات رو مشخص به کائنات ارسال کنی چه انتظاری داری که شما رو با اون چیزی که میخواهی برسونن. به این دلیله که خیلی از افراد فکر میکنن با قانون جذب نمیتونن به اون خواسته به هدفی که داری برسی.

وقتی هدف و خواسته هات رو مشخص نمیکنی و اصلا نمیدونی که چه چیزی میخواهی چطور انتظار داری به هدف برسی. ممکنه درون ذهنت فقط یک ماشین بخواهی. بهترین کار اینه که یک دفتر و خودکار برداری و تمام خواسته هات رو مو به مو با جزئیات دقیق مشخص کنی. وقتی جزئیات خواسته به هدفت رو دقیق مشخص کنی اون موقع اس که ارتعاش خواسته ات رو دقیق به کائنات ارسال میکنی.

چرا قانون جذب جواب نمیده

✔️ ۵. رسیدن به اون چیزی که میخواهی زمان بره!

اینکه با قانون جذب میتونی به تمام خواسته و آرزوهایی که داری برسی واقعیت داره و هیچ نشدی در این قانون وجود نداره. درسته که اگه اصول و راز و رمز کائنات و قانون جذب رو بدونی و اون رو در زندگیت پیاده سازی کنی میتونی یک زندگی عالی برای خودت رقم بزنی. اما چیزی که باید بدونی اینه که رسیدن به اون خواسته به هدفی که داری نیاز به زمان داره و غیر ممکنه مثلاً شما در یک ماه به تمام خواسته و اهدافی که داری برسی. برای اونکه بتونی به بهترین شکل ممکن و موثرترین راه از قانون جذب استفاده کنی باید در برخی زمینه ها مهارت پیدا کنی مثلاً استفاده از عبارات تاکیدی، تجسم خلاق، درست تمرین کردن و…خبره باشی.

باید بتوانید به طور دقیق بر روی آن خواسته و هدفی که داری تمرکز کنی. تمرکز کردن به خواسته هات ممکن است در ابتدای راه برات کمی دشوار و سخت باشه ولی با مرور زمان و انجام تمرینات این دشواری و سختی برات کمرنگ میشه.

وقتی بر روی خواسته و داستان تمرکز میکنی باعث میشه که ارتعاش اون خواسته و هدفت رو به کائنات ارسال کنی. تمرکز کردن یکی از موثرترین راه ها برای ارسال انرژی به کائناته و تنها مشکلی که وجود داره باید این کار رو تکرار کنی که به اون چیزی که میخواهی برسی. باید به شما این آگاهی رو بدهم که برای اون که به آرزو و خواسته هات برسید باید زمان بگذاری. اما قسمت خوب ماجرا اینجاست که اگه درست تمرین کنی، درست ارتعاش خواسته و هدفت رو به کائنات ارسال کنی خیلی زود نتایج باورنکردنی رو وارد زندگیت خواهی کرد. همین نتایج باعث میشه که شما ادامه بدی و متوقف نشی.


 جمع‌بندی و نتیجه‌گیری 

اگه هر روز تمرین کنی و زمانی رو برای ذهنت بزاری، متوجه خواهی شد که کم کم به اون خواسته به هدفی که داری نزدیک میشی و یکسری نتایج کوچک و بزرگی رو درون زندگیت میگیری و به سمت شادی و موفقیت میروی. پس باید ادامه بدی و فقط صبور باشی.

توجه!

یادتون باشه که برای دریافت قانون جذب باید این ۵ راز رو تمرین و بعد مهم تر از همه اونارو رو رعایت کنی و هوشیار باشی. برای این کار پیشنهاد می‌کنیم مقاله همه‌ی آن‌چیزی که درباره کنترل احساسات منفی باید بدانید اینجاست! را در مایندینو بخونید. برای مطالعه این مقاله‌ی کاربردی، همین حالا بر روی دکمه قرمز رنگ پایین کلیک کنید.

[button color=”red” size=”medium” link=”https://mindino.ir/%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d8%ad%d8%b3%d8%a7%d8%b3%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%86%d9%81%db%8c/” icon=”” target=”false” nofollow=”false”]همه‌ی آن‌چیزی که درباره کنترل احساسات منفی باید بدانید اینجاست![/button]


❤️ یک دنیا سپاس از اینکه تا پایان این مقاله‌ی آموزشی با مایندینو همراه بودید.