7 قانون فوق طلایی موفقیت با زندگی به سبک رونالدو

قدم به قدم به سمت سعادت و خوشبختی به سبک رونالدو!

موفقیت به سبک رونالدو

آیا تا کنون فوتبال زیبای رونالدو را دیده اید. به نظرتان این سبک فوتبال اتفاقی است؟ کریس رونالدو همین حالا در هر سنی هست، در بهترین وضعیت جسمانی خود قرار دارد و همه این موفقیت‌ها به دلیل زندگی به سبک رونالدو است.

کریستیانو رونالدو یا کریس رونالدو مهاجم تیم فوتبال یوونتوس، اهل کشور پرتغال بوده و متولد 5 فوریه 1985 هست. او که اکنون یکی از گران‌ترین بازیکنان فوتبال جهان است، زندگی سختی در کودکی داشت و مادرش او را در رسیدن به هدف خود یاری کرده است. در این نوشتار می‌خواهیم رازهای زندگی پرفرازونشیب او را با شما مرور کنیم و رازهای موفقیت او را برشماریم.

در ادامه این 7 گام را می خوانیم:

  1. فکر به پیروزی
  2. اعتمادبه‌نفس
  3. عدم توجه به حرف‌های دیگران
  4. اتکای به خود
  5. سخت کوشی
  6. بررسی رقبا
  7. شکست ناپذیری

برای اطلاعات کامل تر با مایندینو همراه باشید!

موفقیت به سبک رونالدو

✔️ #1 زندگی به سبک رونالدو : به پیروزی فکر کنید تا موفق شوید!

اگر می‌‌خواهید به درست بودن قدرت تفکر مثبت در مورد موفقیت ایمان آورید؛ شاهد این ادعا، کریس رونالدو ، مهاجم قدرتمند تیم فوتبال پرتغال است. اگر به چیزی فکر کنید، این موضوع به سراغ شما می‌آید. اشتباه نکنید، نمی‌خواهیم در مورد قانون جذب صحبت و بحث کنیم. می‌خواهیم در مورد داشتن انگیزه‌ای قوی در هر کاری صحبت کنیم. و اینکه در اول هر کاری پیروزی رو تصور کنید.

اینکه شما یک نقاش باشید یا یک معلم و یا حتی یک دانشجو و برای خود آرزوهای بزرگی داشته باشید اصلاً چیز بدی نیست! فقط نباید در آرزوهای خود کلماتی همچون “نشد” و  ” نمی‌شود ” و از این کلمات این‌چنینی که دارای بار منفی هستند را به کار ببرید. همیشه برای خود پیروزی بخواهید و به آن فکر کنید نه به شکست!

رونالدو از همان دوران بچگی حتی موقع بازی و شوخی‌های بچگانه همیشه به دنبال پیروزی بوده‌است و حتی از بازی‌های بچگی خود هم صرف‌نظر نکرده است.

زندگی به سبک رونالدوموفقیت به سبک رونالدو

✔️ #2 زندگی به سبک رونالدو : اعتمادبه‌نفس لازمه هر کاری!

اعتمادبه‌نفس کریس از همان زمان کودکی مثال‌زدنی بوده است. در مصاحبه‌ای که با فاکس نیوز داشته گفته است:

کریس رونالدو

فوتبالیست

از سن یازده‌سالگی عقیده‌ام این بوده که یک سرو گردن از بقیه بالاتر هستم. و در آن زمان هم که فوتبال بازی می‌کردم شک نداشتم که از بازکنان هم رده خود برتر هستم!

وی به France Football گفته است ” من بهترین بازیکن تاریخ فوتبال هستم” ” و من به رأی و نظر بقیه احترام می‌گذارم ولی هیچ‌کس بهتر از من نیست و من چنین کسی را ندیده‌ام. تصور من همیشه این بوده که هیچ فوتبالیستی قادر نیست کارهایی که من انجام می‌دهم را انجام دهد. هیچ بازیکنی در فوتبال کامل‌تر از من نیست.”
شاید کسانی باشند که لیونل مسی را به من ترجیح بدهند ولی من به شما می‌گویم که هیچ‌کسی از من کامل‌تر نیست”

لازم نیست حتماً یک فوتبالیست باشید تا مانند رونالدو احساس اعتمادبه‌نفس کنید. همین‌که به خود و توانایی‌های خود باور داشته باشید و هیچ‌کس را برتر از خود ندانید، می‌تواند برای موفقیت شما کافی باشد. وقتی کسی شما را با دیگران مقایسه می‌کند می‌توانید بگویید ” من برای نظرات شما ارزش قائل هستم ولی من نسخه برتر خودم هستم و نیازی به مقایسه‌شدن با شخص دیگری از نسخه دیگری ندارم”

موفقیت به سبک رونالدو 4

✔️ #3 زندگی به سبک رونالدو : به حرف‌های دیگران اهمیت ندهید!

بسیاری از منتقدان معتقد هستند که کریس نسبت به خود و عکس‌هایش وسواس نشان می‌دهد اما او تا زمانی که خوشحال است ، هرگز به آنچه مردم می‌گویند اهمیت نمی‌دهد. موفقیت به سبک رونالدو

همیشه سعی کنید که خود را خوشحال نگاه دارید و نسخه بهترین خود باشید؛ نه اینکه توجه و نظر دیگران را جلب کنید. نمی‌گویم که همیشه خودمختار باشید و در گوش‌های خود پنبه کنید ولی وقتی پشت سر شما از شما انتقاداتی نابه جا می‌کنند به این حرف‌ها توجه نکنید. سعی کنید نسخه بهترین خود باشید و همیشه از خود راضی باشید تا اینکه دیگران را از خود راضی نگه دارید چرا که این کار تقریباً نشدنی است.

✔️ #4 موفقیت به سبک رونالدو : اتکای به خود

همیشه در دنیا یکی از مهم‌ترین عوامل دخیل در موفقیت، اتکای به نفس بوده است. رونالدو به عنوان یک فوتبالیست مطرح در دنیا با ایفای بهترین نقش در دنیای خود توانسته است دنیا را مبهوت توانایی خویش کند. موفقیت به سبک رونالدو مدیون اتکای به نفس است. چرا که در دنیای رقابت هیچ فردی از شما قدرتمند‌تر نیست و در بازار رقابت با شما جا خواهد ماند.

بیشترین کسی که به اهداف خود ایمان دارد خود شما هستید. رونالدو نیز با دانستن این نکته کل توانایی خودش را بسیج کرد و بیشتر اتکای خود را به شخص خودش داشت، نه به دیگری.

موفقیت به سبک رونالدو

✔️ #5 موفقیت به سبک رونالدو : سخت تلاش کنید!

کریس در مورد تمرینات سخت خود می‌گوید ” من سعی می‌کنم برای موفقیت خود سخت تلاش کنم و تمرینات مختلف را انجام دهم تا تمام قسمت‌های بدن خود را بتوانم آماده نگاه دارم. آموزش بسیار اهمیت دارد و شما برای موفقیت در هر ورزشی لازم است روحیه رقابتی خود را حفظ کنید”

فرقی نمی‌کند که چه حرفه‌ای داشته باشید. در هر زمینه‌ای که مشغول هستید برای تبدیل شدن به بهترین، سخت تلاش کنید و پشتکار خود را حفظ کنید. برای مثال اگر یک معلم یا استاد دانشگاه هستید، برای بهترین شدن در شغل خود لازم است تا مطالعه کافی داشته باشید و در مورد علوم زیادی تحقیق و مطالعه کنید.

✔️ #6 موفقیت به سبک رونالدو : رقبای خود را بررسی کنید!

رقیب سرسخت کریس رونالدو ، بدون شک لیونل مسی است. بازیکنی که در فوتبال دست کمی از کریس ندارد. و بسیاری از روزنامه‌نگاران، تحلیل‌گران فوتبال و مربی‌ها این دو را باهم مقایسه می‌کنند.

اگر در حرفه شما رقیبی وجود دارد که موقعیت شما را تهدید می‌کند، سعی کنید از این تهدید یک فرصت عالی برای موفقیت خود بسازید. چرا که نه؟! امروزه شرکت‌های بزرگ برای فعالیت‌های بهتر و بهینه تر کارمندان خود، رقیب‌سازی می‌کنند و کارمندان خود را وادار به رقابت می‌کنند. بزرگ‌ترین حسن این کار توانایی تجزیه و تحلیل رقبا است تا با مشاهده چالش‌های عملکردی آنان، مسیر موفقیت را برای خود هموار کرده و از آن، پله‌ای برای موفقیت خود بسازید. گاهی یک رقیب از یک همکار و دوست صمیمی بهتر می‌تواند به موفقیت شما کمک کند.

✔️ #7 موفقیت به سبک رونالدو : شکست‌ناپذیر باشید!

گاهی بعضی تلخی‌ها و ناکامی‌ها و یا شکست‌ها کلید پیروزی و موفقیت هستند و می‌توانند درهای تازه‌ای را برای ما باز کنند. اشتباه نکنید در مورد برنامه کلید اسرار صحبت نمی‌کنیم. روی صحبت ما هنوز هم زندگی به سبک رونالدو است. موفقیت به سبک رونالدو

رونالدو وقتی 14 سال داشت به دلیل پرتاب صندلی به سمت معلم خود از مدرسه اخراج شد. ولی اکنون او یکی از موفق‌ترین مردان تاریخ خود است. این شکست نتوانست باعث ناامیدی و عدم پیشرفت او شود. او مدرسه را کنار گذاشت و به خواست مادرش تمام تمرکز خود را بر روی فوتبال گذاشت و موفق شد.

شاید بعضی از شکست‌ها در ابتدا تلخ به نظر برسند، ولی می‌توانند نقش کمانی بازی کنند که شما را همچون تیر رها شده از کمان به موفقیت نزدیک‌ تر کنند. شاید اگر این ستاره پرتغالی از مدرسه اخراج نمی‌شد، هیچ‌وقت نمی‌توانست این‌قدر پیشرفت کند. در واقع او با اخراج شدن از مدرسه استعداد و توانایی خود را در جای دیگری متمرکز کرد و اکنون موفق‌ترین های فوتبال دنیاست.

موفقیت به سبک رونالدو

موفقیت به سبک رونالدو!

در این نوشتار در مورد راز موفقیت با زندگی به سبک رونالدو صحبت کردیم. در این مقاله به قوانین الهام‌بخش و انگیزشی و مؤثر از زندگی کریس رونالدو اشاره کردیم. چیزی که درنهایت بهتر است به خاطر داشته باشید این است که رونالدو با وجود تلخی و شکست‌هایی که در کودکی در خانواده و در مدرسه داشت موفق شد و همچنان هم در حال پیشرفت و درخشیدن است.

« شاید بتوان راز موفقیت او را در این سه کلمه خلاصه کرد:

(( اعتمادبه‌نفس . سخت‌کوشی . شکست‌ناپذیری ))

کریس رونالدو

فوتبالیست

عشق شما من را قویتر و نفرت شما من را غیرقابل کنترل‌تر می کند!


مایندینو؛ اندیشه ای نو!

هیچ نتیجه ای نمی تواند بهتر و بالاتر از کشف استعدادهای خود و تمرکز کردن روی آن‌ها و سخت‌کوشی باشد. این سخت‌کوشی می تواند برای خود شخصی موفق بوجود آورد. این مهم نیست که دیگران در مورد شما چه فکر می کنند؛ این مهم است که خودتان چه فکر می کنید و چه احساسی دارید. سعی کنید همیشه خود را راضی نگاه دارید. راضی نگه داشتن دیگران کاری بیهوده‌ای است و جز اتلاف انرژی سودی برای شما ندارد. این شما هستید که باید نسخه برتر خودتان باشید نه دیگران! پس همیشه خود را با گذشته خود مقایسه کنید نه دیگران!


❤️ یک دنیا سپاس از اینکه تا پایان این مقاله‌ی آموزشی با مایندینو همراه بودید. اگر نظری دارید نظر خود را حتما با ما در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید!

منبع
Mindino.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا