موفقیت به سبک رونالدو با 6 قانون طلایی در زندگی.

قدم به قدم به سمت سعادت و خوشبختی به سبک رونالدو!

موفقیت به سبک رونالدو .کریستیانو رونالدو یا کریس رونالدو مهاجم پرتغالی تیم فوتبال پرتغال اهل کشور پرتغال بوده و متولد 5 فووریه 1985 هست. او که اکنون یکی از گران‌ترین بازیکنان فوتبال جهان است زندگی سختی در کودکی داشت و مادرش او را در رسیدن به هدف خود یاری کرده است. در این نوشتار می‌خواهیم رازهای زندگی پرفرازونشیب او را با شما مرور کنیم و رازهای موفقیت او را برشماریم. پس با مایندینو همراه باشید!

موفقیت به سبک رونالدو 2

✔️ 1- به پیروزی فکر کنید تا موفق شوید!

شاهد این ادعا کریس رونالدو ، مهاجم پرتغالی تیم فوتبال پرتغال است. اگر به چیزی فکر کنید این موضوع به سراغ شما می‌آید. اشتباه نکنید، نمی‌خواهیم در مورد قانون جذب صحبت و بحث کنیم. می‌خواهیم در مورد داشتن انگیزه‌ای قوی در هر کاری صحبت کنیم. و اینکه در اول هر کاری پیروزی رو تصور کنید.

اینکه شما یک نقاش باشید یا یک معلم و یا حتی یک دانشجو و برای خود آرزوهای بزرگی داشته باشید اصلاً چیز بدی نیست! فقط نباید در آرزوهای خود کلمه ” نشد” و  ” نمی‌شود ” و از این کلمات منفی را به کار ببرید. همیشه برای خود پیروزی بخواهید و به آن فکر کنید نه به شکست!

رونالدو از همان دوران بچگی حتی موقع بازی و شوخی‌های بچگانه همیشه به دنبال پیروزی بوده است و حتی از بازی‌های بچگی خود هم صرف‌نظر نکرده است. موفقیت به سبک رونالدو

موفقیت به سبک رونالدو 3

✔️ 2- اعتمادبه‌نفس لازمه هر کاری!

اعتمادبه‌نفس کریس از همان زمان کودکی مثال‌زدنی بوده است. در مصاحبه‌ای که با فاکس نیوز داشته گفته است” که از سن یازده‌سالگی عقیده‌اش این بوده که یک سرو گردن از بقیه بالاتر است. و در آن زمان هم که فوتبال بازی می‌کرده شک نداشته که از بازکنان هم رده خود برتر است”

وی به France Football گفته است ” من بهترین بازیکن تاریخ فوتبال هستم” ” و من به رأی و نظر بقیه احترام می‌گذارم ولی هیچ‌کس بهتر از من نیست و من چنین کسی را ندیده‌ام. تصور من همیشه این بوده که هیچ فوتبالیستی قادر نیست کارهایی که من انجام می‌دهم را انجام دهد. هیچ بازیکنی در فوتبال کامل‌تر از نیست.”
شاید کسانی باشند که لیونل مسی را به من ترجیح بدهند ولی من به شما می‌گویم که هیچ‌کسی از من کامل‌تر نیست”

لازم نیست حتماً یک فوتبالیست باشید تا مانند رونالدو احساس اعتمادبه‌نفس کنید. همین‌که به خود و توانایی‌های خود باور داشته باشید و هیچ‌کس را برتر از خود ندانید می‌تواند برای موفقیت شما کافی باشد. وقتی کسی شما را با دیگران مقایسه می‌کند می‌توانید بگویید ” من برای نظرات شما ارزش قائل هستم ولی من نسخه برتر خودم هستم و نیازی به مقایسه‌شدن با شخص دیگری از نسخه دیگری ندارم”

موفقیت به سبک رونالدو 4

✔️ 3- به حرف‌های دیگران اهمیت ندهید!

بسیاری از منتقدان معتقد هستند که کریس نسبت به خود و عکس‌هایش وسواس نشان می‌دهد اما او تا زمانی که خوشحال است ، هرگز به آنچه مردم می‌گویند اهمیت نمی‌دهد. موفقیت به سبک رونالدو

همیشه سعی کنید که خود را خوشحال نگاه دارید و نسخه بهترین خود باشید نه اینکه توجه و نظر دیگران را جلب کنید.نمی‌گویم که همیشه خودمختار باشید و در گوش‌های خود پنبه کنید ولی وقتی پشت سر شما از شما انتقاداتی نابه جا می‌کنند به این حرف‌ها توجه نکنید. سعی کنید نسخه بهترین خود باشید و همیشه خود ازخود راضی باشید تا اینکه دیگران را از خود راضی نگه دارید چرا که این کار تقریباً نشدنی است.

 

موفقیت به سبک رونالدو

✔️ 4- سخت تلاش کنید!

کریس در مورد تمرینان سخت خود می‌گوید ” من سعی می‌کنم برای موفقیت خود سخت تلاش کنم و تمرینات مختلف را انجام دهم تا تمام قسمت‌های بدن خود را بتوانم آماده نگاه دارم. آموزش بسیار اهمیت دارد و شما برای موفقیت در هر ورزشی لازم است روحیه رقابتی خود را حفظ کنید”

فرقی نمی‌کند که چه حرفه‌ای داشته باشید. در هر زمینه‌ای که مشغول هستید برای بهترین شدن سخت تلاش کنید و پشتکار خود را حفظ کنید. برای مثال اگر یک معلم یا استاد دانشگاه هستید برای بهترین شدن در شغل خود لازم است تا مطالعه کافی داشته باشید و در مورد علوم زیادی تحقیق و مطالعه کنید.

✔️ 5- رقبای خود را بررسی کنید!

رقیب سرسخت کریس رونالدو ، بدون شک لیونل مسی است. بازیکنی که در فوتبال دست کمی از کریس ندارد. و بسیاری از روزنامه‌نگاران، تحلیل گران فوتبال و مربی‌ها این دو را باهم مقایسه می‌کنند.

اگر در حرفه شما رقیبی وجود دارد که موقعیت شما را تهدید می‌کند سعی کنید از این تهدید یک فرصت برای موفقیت خود بسازید. چراکه نه؟! امروزه شرکت‌های بزرگ برای اینکه کارمندان خود بهتر و بهینه‌تر کار و فعالیت کنند برای خود رقیب می‌سازند و کارمندان خود را وادار به رقابت می‌کنند.بزرگ‌ترین حسنی که این کار دارد این است که شما می‌توانید رقیب خود را تجزیه‌وتحلیل کنید و با مشاهده چالش‌های عملکردی او ، این چالش‌ها را برای خود هموار کرده و از آن پله‌ای برای موفقیت خود بسازید. گاهی یک رقیب از یک همکار و دوست صمیمی بهتر می‌تواند به موفقیت شما کمک کند.

✔️ 6- شکست‌ناپذیر باشید!

گاهش بعضی از تلخی‌ها و ناکامی‌ها و یا شکست‌ها کلید پیروزی و موفقیت هستند. و می‌توانند درهای تازه‌ای را برای ما باز کنند. اشتباه نکنید در مورد برنامه کلید اسرار صحبت نمی‌کنیم. روی صحبت ما هنوز هم کریس است. موفقیت به سبک رونالدو

رونالدو وقتی 14 سال داشت به دلیل پرتاب صندلی به سمت معلم خود از مدرسه اخراج شد. ولی اکنون او یکی از موفق‌ترین مردان تاریخ خود است. این موضوع نتوانست باعث شکست و عدم پیشرفت او شود. او مدرسه را کنار گذاشت و به خواست مادرش تمام تمرکز خود را بر روی فوتبال گذاشت و موفق شد.

شاید بعضی از شکست‌ها در ابتدا تلخ به نظر برسند ولی می‌توانند مقدمه‌ای برای موفقیت باشند. شاید اگر این ستاره پرتغالی از مدرسه اخراج نمی‌شد هیچ‌وقت نمی‌توانست این‌قدر پیشرفت کند. درواقع او با اخراج شدن از مدرسه استعداد و توانایی خود را در جای دیگری متمرکز کرد و اکنون موفق شد.

موفقیت به سبک رونالدو

موفقیت به سبک رونالدو!

در این نوشتار در مورد موفقیت به سبک رونالدو صحبت کردیم. در این مقاله به قوانین .الهام‌بخش و انگیزشی و مؤثر از زندگی کریس رونالدو اشاره کردیم . چیزی که درنهایت بهتر است به خاطر داشته باشید این است که رونالدو باوجود تلخی و شکست‌هایی که در کودکی در خانواده و در مدرسه داشت موفق شد و همچنان هم در حال پیشرفت و درخشیدن است.

« شاید بتوان راز موفقیت او را در این سه کلمه خلاصه کرد:

(( اعتمادبه‌نفس . سخت‌کوشی . شکست‌ناپذیری ))

کریستیانو رونالدو

عشق شما من را قویتر و نفرت شما من را غیرقابل کنترل‌تر می کند!


 جمع‌بندی و نتیجه‌گیری 

هیچ نتیجه ای نمی تواند بهتر و بالاتر از این باشد که هر انسانی با کشف استعدادهای خود و تمرکز کردن روی آنها و سخت کوشی می تواند برای خود شخصی موفق شود. این مهم نیست که دیگران در مورد شما چه فکر می کنند . این مهم است که خودتان چه فکر می کنید و چه احساسی دارید. سعی کنید همیشه خود را راضی نگاه داردی. راضی نگه داشتن دیگران کاری بیهوده است. این شما هستید که باید نسخه برتر خودتان باشید نه دیگران! پس همیشه خود را با گذشته خود مقایسه کنید نه دیگران!

توجه!

راستی یه کلیپ انگیزشیِ خفن و فوق‌العاده با صدای خود رونالدو براتون آماده کردیم. این کلیپ زندگی رونالدوی واقعی رو براتون به تصویر میکشه! اونایی که به کریستیانو رونالدو علاقه دارن به هیچ وجه این کلیپ زیبارو از دست ندن! برای مشاهده این کلیپ انگیزشی، بر روی دکمه قرمز رنگ پایین کلیک کنید و از تماشای این اسطوره‌ی فوتبالی لذت ببرید!

کلیپی فوق انگیزشی از رونالدو

❤️ یک دنیا سپاس از اینکه تا پایان این مقاله‌ی آموزشی با مایندینو همراه بودید.

منبع
Mindino.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا