موضوعات داغ!

12 قوانین کائنات که فراوانی و ثروت را وارد زندگی شما میکند!

فقط 3% از مردم از این قوانین پیروی میکنن!

اگه حرفی از قوانین کائنات باشه اکثراً ذهن‌ها به سمت قوانین معنوی جهان و قانون جذب میره و در نتیجه، یکسری قوانین به هم پیوسته وجود داره که میتونه بر تمام جنبه‌های زندگی شما تائیر بذاره. همه ما خیلی از قانون جذب شنیدیم ولی درباره قانون قطبیت چی؟، قانون یگانگی الهی چی؟ یا قوانین دیگه‌ کائنات ؟ 

قانون جذب فقط یدونه از 12 قانون جهانیه که در کنار 11 قانون دیگه اثر بخش تر میشه. این قوانین به ما کمک می‌کنه تا زندگی روحی بهتری داشته باشیم. حالا اینجا از سیر تا پیاز این 12 قانون رو به صورت کاملاً دقیق و علمی به شما یاد میدیم و اونارو با هم بررسی می‌کنیم. با مایندینو همراه باشید.


قوانین کائنات

💎 ۱۲ قانون کائنات 💎

اگه نتونید با کائنات ارتباط برقرار کنید، قطعاً به مانع بر می‌خورید. اگه الان برنامه ریزی کردین و همه تلاشتون رو کردید و نهایتا خسته و خودتونو ورشکسته می بینید یا حتی ناامید شدید،! خب قطعاً یه جای کار می‌لنگه!. البته نگران نباشید ما اینجاییم تا حال بد شما رو تبدیل به حال خوب کنیم.

پیروی از قوانین کائنات

مقدمتا باید بگم افرادی که از این قوانین استفاده می‌کنن، دارای آرامش و تفکر پیش برنده هستن، حتی در سخترین شرایط. بنابراین این آدمها حس رشد بیشتری نسبت به قبل از آگاهی این قوانین خواهند داشت. البته شاید قوانین در ظاهر امر تو چند خط خلاصه بشه، ولی مهم درک شما از اون قانونه، که باید بهش دقت کرده و روش متمرکز شید. بنابراین اگه خوب این قوانین رو درک کنید تغییرات زیادی که روی شما خواهد گذاشت رو حتما می بینید.

✔️ 1. قانون یگانگی الهی

یکی از قانون های بنیادی و ریشه ای و اولین قانون مهم در قانون کائنات، قانون یگانگی الهی هست. طبق این قانون هر انتخاب، کلمه، اعتقادی که دارید روی دنیا و افراد توی زندگیتون تاثیر میزاره. خیلی وقت ها این تاثیرات فوری آشکار میشه و گاها نیز نیاز به زمان داره و مدتی طول می کشه. حتی شاید متوجه اتفاق افتاده نیز نشده باشید.

بنابراین تلاش کنید تا خودتونو بخشی از چیزهای اطراف خود بدونید، تا بر اساس قانون کائنات زندگی کنید. همه ما یکی هستیم، دانستن و عمل کردن به این مسئله ما رو قدرتمندتر و عاطفی تر می کنه.

قوانین کائنات

✔️ 2. قانون ارتعاش

طبق قانون دوم یعنی قانون ارتعاش، همه ذره ها در کائنات مدام در حرکت اند و همیشه انرژی دارند. این قانون درباره کلیت جهان مانند سیاره ها و ستارگان صدق می کنه. حتی به صندلی که برای غذا خوردن یا استراحت کردن روی آن نشستی نیز صدق می کنه. بنابراین یادتون باشه هر چیزی که در هستی هست یک فرکانس انرژی خاصی رو داره.

  • ذره هایی که انرژی زیادی دارند با ذره های پر انرژی دیگری ارتباط دارن
  • ذره هایی که انرژی پایینی دارند هم با ذره های کم انرژی ارتباط دارن.

اگه می خواین زندگی کامل و پر رو داشته باشین، به فکر بالا بردن فرکانس انرژی فردی باشید.

✔️ 3. قانون مکاتبات

این قانون با اولین قانون کائنات یعنی قانون اساسی یگانگی الهی رابطه مستقیم داره. نکته و ایده کلیدی اینه که الگوها در کائنات تکرار می شن و الگوهای شناخته شده می تونن در مقیاس کوچیک هم تکرار بشن.

مثالاً: به الگوهای دایره ای شکل که در جاهای زیادی در کهکشان ظاهر می شن کمی فک کنید. بعد به الگوهای زندگی خودتان فکر کنید و توجه کنید که چطور در جای دیگری در این دنیا تکرار می شن! با این کار می تونید الگوهای متنوعی ایجاد کرده و نحوه ایجاد تغییرات در مقیاس وسیع را بیاندیشید

قوانین کائنات

✔️ 4. قانون جذب از قوانین کائنات

همینطور که می دونید قانون جذب به ما میگه که دوست داشتن، دوست داشتن رو جذب می کنه. برا هیمنِ لازمه بدونین که برای داشتن چیزایی که تو زندگی نیاز دارین یا می خواین بهش برسین، چطور بهش ارتعاش بفرستید. قطعا چیزی که بهش تمرکز کنید رو به دست خواهید آورد ولی همراه با تلاش.

درس کلی برای عموم اینه که هر چقد مثبت نگر و فعال و دوست داشتنی باشید، همه اینارو تو زندگی بیشتر جذب می کنید. بدبینی، ترس و بی حال و تفکرات منفی شمارو به سمت تجربه های منفی در همه جنبه های زندگی سوق میده.

گام اول شروع و آغاز عمل کردن به قوانین کائنات و قانون جذب، نگاه مثبت به زندگی و رویدادهای اونه. هزینه که نداره، پس شروع کنید.

✔️ ۵. قانون عمل الهام شده

این قانون ارتباط دقیقی با قانون جذب و قانون کائنات داره. این قانون به ما میگه که به صورت جدی و مداوم هدفی که داری رو دنبال کن و ولش نکن. گاهی وقت ها کاری یا هدفی که می خوای دنبال کنی اغلب الهام از درون آدمی است. کومار می گه: عمل الهام بخش مثل همون عصبانیت و آرامش درونی هس. خیلی ها فکر می کنن که تجسم کردن یک هدف و داشتن نگرش مثبت برای رسیدن به اون کافیه، در حالی که در کنار اون باید تلاش کنین.

باید کنار این قوانین قدم هایی هم به سمت هدف بردارین حالا این قدم ها کوچیک هس یا بزرگ فرقی نداره.

قوانین کائنات

✔️ ۶. قانون تغییر دائمی شکل انرژی

قانون تغییر دائمی شکل انرژی می گه، همه چیز تو دنیا در حال تغییر شکل هست. شما نمی تونید این تغییران را ببینید چون بیشترشون در سطح سلولی و اتمی هستند ولی همواره در جریان اند.

این قانون به شما کمک می کنه تا بتونید تو خودتون تغییر مثبت ایجاد کنید. برای همین یادتون باشه ارتعاشات بالا باعث بالا رفتن ارتعاشات پایین میشه. اگه شما یک فرد پر انرژی و شاد هستید و دوستی دارید که کم انرژی تر یا ارتعاشاتش پایین تر از شماست، با بودن در کنار شما باعث بالا رفتن و تغییر در انرژی دوستتون میشه.

با درک کامل این قانون می تونید با افکار و اعمالتون، انرژی های منفی اطراف رو هم از بین ببرین.

✔️ ۷. قانون علت و معلول از قوانین کائنات

یکی از واضح ترین قوانین کائنات، قانون علت و معلول است این قانون به ما میگه که هر اقدامی یک واکنشی هم داره. این جمله رو در فیزیک بارها خوندید که هر کنشی واکنشی داره. خیلی ها از این قانون در جنبه فیزیکی در دنیا مطمئن هستن ولی نمی دونن که چطور در جنبه های کائنات به کار میره.

اینو یادتون باشه که زندگی روحیتون می تونه بر کائنات اطرافتون تاثیر بزاره و باعث واکنش های مثبت و منفی بشه و همچنین محیط فیزیکی نیز می تونه به شکل بد یا خوب روی روحیات شما اثر بزاره. کمی به این فکر کنین که چه ارتباطی بین مسائل روحی و فیزیکی هست و چه تغییراتی رو می خواین ایجاد شه.

قوانین کائنات

✔️ ۸. قانون جبران

طبق قانون جُبران (قانون تاوان) چیزی که داده اید به شما بر میگرده مثل همین مثالیِ که از هر دستی بدید از اون یکی دستم می گیرید. این دقیقا شبیه به قانون جذب هست، ولی با تمرکز به این قانون می تونین خسارت ها را جبران کنید  اونم به شکل های مختلف.

فکر کنید اگه شما مقداری پول برنده شدید، شاید فکر کنین که جایزه گرفتین. اما نسبت به نحوه زندگیتون، این ثروت زیاد می تونه به جای ایجاد یک زندگی بهتر به زندگی بدتری منجر بشه.

این قانون به شما میگه که زندگی مثل سیاره های زمین هست و هر چیزی رو که بکارید همون رو درو می کنید نه کم تر نه بیشتر.

 

✔️ ۹. قانون نسبیت از قوانین کائنات

این قانون درباره خنثی بودن چیزها در تنهایی هست. به همین دلیل که هیچ شخصی، تجربه ای، عملی، احساسی با چیز دیگه ای مقایسه نشه خوب یا بد نیست.

مثالاً: فکر کنید که فقیر هستین. احتمالاً به این دلیل باشه که شما 3 تا دایی پولدار دارید. وقتی این قانون رو به ذهنتون می سپارید هر اتفاقی که براتون بیافته جنبه های مختلفی با خودش داره و تک بُعدی نیست. همین جنبه های مختلف گاهی شما رو سپاسگزارتر می کنه و بهتون نشون میده که کجا در زندگیتون می تونین پیشرفت کنید.

قوانین کائنات و قانون جذب

✔️ ۱۰. قانون قطبیت

قانون قطبیت جزء قوانین مهم کائنات هست. این قانون بهمون یاد میده که هر چیزی مخالفی داره و همین مخالف هاست که بهمون اجازه درک زندگی رو میده. اگر در دوران سختی هستین به شما کمک می کنه که ارزش روزهای خوب و پیشرفت هارو بدونید.

اگه این مسئله همیشه یادتون باشه انعطاف شما رو در زمان ها سخت بالا میبره. به عنوان مثال، یک جدایی بد با این حال که سخت، اما به شما یاد میده اون چیزی که در یک رابطه به دردتون نخورد رو ول کنین تا چیزی که به درد می‌خورد را پیدا کنید.

✔️ ۱۱. قانون ریتم از قوانین کائنات

قوانین کائنات

 

قانون ریتم( قانون نواخت یا قانون ضرب ‌آهنگ) که گاهی وقت‌ها بهش قانون حرکت دائمی هم گفته میشه، این قانون به حرکت تمرکز میکنه و به این واقعیت اشاره میکنه که همه چیزها به صورت چرخه‌ای هستن.

شما می تونین اینارو تو طبیعت هم ببینین مثل فصل ها و فرآیند پیر شدن جسم. این مسئله در مورد مراحل زندگی افراد هم صدق میکنه و فکر کردن به اون به داشتن دیدگاه جدید کمک میکنه.

فصل حاضر ممکنه که خوب باشه اما هیچ چیزی همیشگی نیست پس تا زمانی که هست از اون لذت ببرید. همچنین، ممکن شما در حال حاضر در قسمت منفی چرخه باشین، اما ممکن است همین مسئله شما را برای تغییر در چرخه ماه بعد آماده کنه.

✔️ ۱۲. قانون جنسیت از قوانین کائنات

قانون جنسیت ارتباط خیلی کمی با جنسیت بیولوژیکی داره. بیشتر به این واقعیت اشاره میکنه که دو نوع انرژی وجود داره. می تونید اونهارو مونث و مذکر در نظر بگیرید. همه ما هر دو نوع انرژی رو داریم و اگه می‌خوایم خوشحال و عالی زندگی کنیم باید به دنبال راهی برای ایجاد تعادل بین این دو باشیم. پس به نقشی که هر کدوم از این دو انرژی تو زندگی ایفا می‌کن و همچنین کم و زیادِ اونا فکر کنین.

استر هیکس

کائنات به کلمات شما پاسخ نمیدهند! کائنات به فرکانس شما پاسخ میدهند و فرکانس شما را احساساتتان در لحظه‌های مختلف زندگی شکل میدهد.


قوانین کائنات و قانون جذب

 جمع‌بندی و نتیجه‌گیری 

قانون جذب و قوانین کائنات که در بالا بهش پرداختیم، همیشه تو زندگی موثر هستن و این شما هستین که با بکار گیری و توجه زیاد به اونا زندگیتون رو لذت بخش و عالی‌تر می‌کنین. قانون جذب تو دنیا شناخته شده و حائز اهمیت هست، ولی در کنارش تلاش هم لازمه و بدونِ تلاش با فکر کردن به این قوانین تنها زمانتون الکی سپری میشه. پس لطفاً از شما حرکت و از خدا برکت! 🙂

⚠️ پیشنهاد میکنیم این مقاله‌ی فوق‌العاده رو از دست ندید:

۱۵ راز ثروت از همسایه پولدارتان که هرگز به شما نمیگوید!

❤️ یک دنیا سپاس از اینکه تا پایان این مقاله‌ی آموزشی با مایندینو همراه بودید.

منبع
Mindino.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا