قوانین کائنات و قانون جذب

۱۲ قوانین کائنات که فراوانی و ثروت را وارد زندگی شما میکند!

اگه حرفی از قوانین کائنات باشه اکثراً ذهن‌ها به سمت قوانین معنوی جهان و قانون جذب میره و در نتیجه، یکسری قوانین به هم پیوسته وجود داره که میتونه به تمام جنبه‌های زندگی شما تائیر بذاره. همه ما خیلی از قانون جذب شنیدیم ولی درباره قانون قطبیت، قانون یگانگی الهی یا قوانین دیگه‌ی کائنات چیزی نشنیدیم.

قانون جذب فقط یدونه از ۱۲ قانون جهانیه که در کنار ۱۱ قانون دیگه اثر بخش تر میشه. این قوانین به ما کمک می‌کنه تا زندگی روحی بهتری داشته باشیم. حالا اینجا از سیر تا پیاز این ۱۲ قانون رو به صورت کاملاً دقیق و علمی به شما یاد میدیم و اونارو با هم بررسی می‌کنیم. با مایندینو همراه باشید.


قوانین کائنات

💎 ۱۲ قانون کائنات 💎

اگه نتونید با کائنات ارتباط برقرار کنید، قطعاً به مانع بر می‌خورید. احتمال داره خسته شده باشید و خودتونو ورشکسته و ناامید بدونید. همه اینا زمانی روی میده که برنامه ریزیتون هم درست باشه! خب قطعاً یه جای کار می‌لنگه!

افرادی که از این قوانین استفاده می‌کنند، آرامش و متفکر بودن بیشتری نسبت به قبل از آگاهی این قوانین خواهند داشت. شاید قوانین در چند خط خلاصه بشه ولی مهم درک شما از اون قانونه، که باید بهش دقت کرده و روش متمرکز شید اگه خوب این قوانین رو درک کنید تغییرات زیادی که روی شما خواهد گذاشت رو حتما می بینید.

✔️ ۱. قانون یگانگی الهی

یکی از قانون های بنیادی و ریشه ای و اولین قانون مهم قانون کائنات، قانون یگانگی الهی هست. طبق این قانون هر انتخاب، کلمه، اعتقادی که دارید روی دنیا و افراد توی زندگیتون تاثیر میزاره. خیلی وقت ها این تاثیرات فوری آشکار میشه و گاها نیز نیاز به زمان داره و مدتی طول می کشه حتی شاید متوجه اتفاق افتاده نیز نشده باشید

تلاش کنید تا خودتونو بخشی از چیزهای اطراف خود دانسته، تا بر اساس قانون کائنات زندگی کنید. همه ما یکی هستیم، دانستن و عمل کردن به این مسئله ما رو قدرتمندتر و عاطفی تر می کنه.

قوانین کائنات

✔️ ۲. قانون ارتعاش

طبق قانون دوم یعنی قانون ارتعاش، همه ذره ها در کائنات مدام در حرکت اند و همیشه انرژی دارند. این قانون درباره کلیت جهان مانند سیاره ها و ستارگان صدق می کنه. حتی به صندلی که برای غذا خورده یا استراحت کردن روی آن نشستی نیز صدق می کنه.

یادتون باشه هر چیزی که در هستی هست یک فرکانس انرژی خاصی رو داره. ذره هایی که انرژی زیادی دارند با ذره های پر انرژی دیگری ارتباط دارند و البته ذره هایی که انرژی پایینی دارند هم با ذره های کم انرژی ارتباط دارند.

اگه می خوای زندگی کامل و پر رو داشته باشی، به فکر بالا بردن فرکانس انرژی خود باشید.

✔️ ۳. قانون مکاتبات

این قانون با اولین قانون کائنات یعنی قانون اساسی یگانگی الهی رابطه مستقیم داره. نکته و ایده کلیدی این است که الگوها در کائنات تکرار می شن و الگوهای شناخته شده می تونند در مقیاس کوچیک هم تکرار شوند.

مثالاً: به الگوهای دایره ای شکل که در جاهای زیادی در کهکشان ظاهر می شن کمی فک کنید. بعد به الگوهای زندگی خودتان فکر کنید و توجه کنید که چطور در جای دیگری در این دنیا تکرار می شن! با این کار می تونید الگوهای متنوعی ایجاد کرده و نحوه ایجاد تغییرات در مقیاس وسیع را بیاندیشید

قوانین کائنات

✔️ ۴. قانون جذب از قوانین کائنات

همینطو که می دونید قانون جذب به ما میگه که دوست داشتن، دوست داشتن رو جذب می کنه. برا هیمنه که برای داشتن چیزایی که تو زندگی نیاز دارید یا می خواهید بهش برسید بدانید که چطور بهش ارتعاش بفرستید. قطعا چیزی که بهش تمرکز کنید رو به دست خواهید آورد ولی همراه با تلاش.

درس کلی برای عموم اینه که هر چقد مثبت نگر و قعال و دوست داشتنی باشید، همه اینارو تو زندگی بیشتر جذب می کنید. بدبینی، ترس و بی حال و تفکرات منفی شمارو به سمت تجربه های منفیدر همه جنبه های زندگی سوق میده.

اگه می خوای شروع کنی بریا عمل کردن به قوانین کائنات و قانون جذب، می تونید از همین امروز با نگاه مثبت به زندگی و رویدادهای آن شروع کنید.

✔️ ۵. قانون عمل الهام شده

این قانون ارتباط دقیقی با قانون جذب و قانون کائنات داره. این قانون به ما میگه که به صورت جدی و مداوم هدفی که داری رو دنبال کن و ولش نکن. گاهی وقت ها کاری یا هدفی که می خوای دنبال کنی اغلب الهام از درون آدمی است. کومار می گه: عمل الهام بخش مثل همون عصبانیت و آرامش درونی هس. خیلی ها فکر می کنن که تجسم کردن یک هدف و داشتن نگرش مثبت برای رسیدن به آن کافی است در حالی که در کنار آن باید تلاش کنید.

باید در کنار این قوانین قدم هایی نیز به سمت هدف بردارید حالا این قدم ها کوچیک هس یا بزرگ فرقی نداره.

قوانین کائنات

✔️ ۶. قانون تغییر دائمی شکل انرژی

قانون تغییر دائمی شکل انرژی می گه همه چیز تو دنیا در حال تغییر شکل هستند. شما نمی تونید این تغییران را ببینید چون بیشترشون در سطح سلولی و اتمی هستند ولی همواره در جریان اند.

این قانون به شما کمک می کنه که چطور می تونید تو خودتون تغییر مثبت ایجاد کنید. برای همین یادتون باشه ارتعاشات بالا باعث پالا رفتن ارتعاشات پایین میشه. اگه شما یک فرد پر انرژی و شاد هستید و دوستی که دارید کم انرژی تر یا ارتعاشاتش پایین تر از شماست، با بودن در کنار شما باعث بالا رفتن تغییر در انرژی دوستتون میشه.

با درک کامل این قانون می تونید با افکار و اعمالتون انرژی های منفی در اطراف رو نیز از بین ببرید.

✔️ ۷. قانون علت و معلول از قوانین کائنات

یکی از واضح ترین قوانین کائنات، قانون علت و معلول است این قانون به ما میگه که هر اقدامی یک واکنشی هم داره. این جمله رو در فیزیک بارها خوندید که هر کنشی واکنشی داره. خیلی ها از این قانون در جنبه فیزیکی در دنیا مطمئن هستن ولی نمی دانند که چطور در جنبه های کائنات به کار میره.

اینو یادتون باشه که زندگی روحیتون می تونه بر کائنات اطرافتون تاثیر بزاره و باعث واکنش های مثبت و منفی بشه و همچنین محیط فیزیکی نیز می تونه به شکل بد یا خوب روی روحیات شما اثر بزاره. کمی به این فکر کنید که چه ارتباطی بین مسائل روحی و فیزیکی کی بینیند و چه تغییراتی رو می خواهید ایجاد شه.

قوانین کائنات

✔️ ۸. قانون جبران

طبق قانون جبران(قانون تاوان) چیزی که داده اید به شما بر میگرده مثل همین مثالیه که از هر دستی بدید از اون یکی دستم می گیرید. این دقیقا شبیه به قانون جذب هست ولی با تمرکز به این قانون می تونید خسارت ها را جبران کنید ولی به شکل های مختلف.

فکر کنید اگه شما مقداری پول برنده شدید، شاید فکر کنید که جایزه گرفتید اما نسبت به نحوه زندگیتون این ثروت زیاد می تونه به جای ایجاد یک زندگی بهتر به زندگی بدتری منجر بشه

این قانون به شما میگه که رندگی مثل سیاره های زمین هس و چیزی را که بکارید رو درو می کنید نه کم تر نه بیشتر.

 

✔️ ۹. قانون نسبیت از قوانین کائنات

این قانون درباره خنثی بودن چیزها در تنهایی هست به همین دلیل است که هیچ شخصی، تجربه ای، عملی، احساسی با چیز دیگه ای مقایسه نشه خوب یا بد نیست

مثالاً: فکر کنید که فقیر هستید احتمالاً به این دلیل باشه که شما ۳ تا دایی پولدار دارید. وقتی این قانون رو به ذهنتون می سپارید هر اتفاقی که براتون بیافته جنبه های مختلفی خواهد داشت. جنبه های مختلف شمارو سپاسگزارتر می کنه و بهتون نشون میده که کجا در زندگیتون می تونید پیشرفت کنید.

قوانین کائنات و قانون جذب

✔️ ۱۰. قانون قطبیت

قانون قطبیت جزء قوانین مهم کائنات هست. این قانون بهمون یاد میده که هر چیزی مخالفی داره و همین مخالف هاست که بهمون اجازه درک زندگی را میده. اگر در دوران سختی هستید به شما کمک می کنه که ارزش روزهای خوب و پیشرفت هارو بدونید.

اگه این مسئله همیشه یادتون باشه انعطاف شما رو در زمان ها سخت بالا میبره. به عنوان مثال، یک جدایی بد با این حال که سخت است اما به شما یاد میده آن چیزی که در یک رابطه به دردتون نخورد رو ول کنید تا چیزی که به درد می‌خورد را پیدا کنید.

✔️ ۱۱. قانون ریتم از قوانین کائنات

قوانین کائنات

 

قانون ریتم( قانون نواخت یا قانون ضرب ‌آهنگ) که گاهی وقت‌ها بهش قانون حرکت دائمی هم گفته میشه، این قانون به حرکت تمرکز میکنه و به این واقعیت اشاره میکنه که همه چیزها به صورت چرخه‌ای هستن.

شما می تونید اینارو تو طبیعت هم ببینید مثل فصل ها و فرآیند پیر شدن جسم. این مسئله در مورد مراحل زندگی افراد هم صدق میکنه و فکر کردن به آن به داشتن دیدگاه جدید کمک میکنه.

فصل حاضر ممکنه که خوب باشه اما هیچ چیزی همیشگی نیست پس تا زمانی که هست از آن لذت ببرید. همچنین، ممکن است شما در حال حاضر در قسمت منفی چرخه باشید اما ممکن است همین مسئله شما را برای تغییر در چرخه ماه بعد آماده کنه.

✔️ ۱۲. قانون جنسیت از قوانین کائنات

قانون جنسیت ارتباط خیلی کمی با جنسیت بیولوژیکی داره. به این واقعیت اشاره میکنه که دو نوع انرژی وجود داره. می تونید آن‌هارو مونث و مذکر در نظر بگیرید. همه ما هر دو نوع انرژی رو داریم و اگه می‌خوایم خوشحال و عالی زندگی کنیم باید به دنبال راه برای ایجاد تعادل بین این دو باشیم. به نقشی که هر کدوم از این دو انرژی تو زندگی ایفا می‌کنه و کم و زیادِ اونا فکر کنید.

استر هیکس

کائنات به کلمات شما پاسخ نمیدهند! کائنات به فرکانس شما پاسخ میدهند و فرکانس شما را احساساتتان در لحظه‌های مختلف زندگی شکل میدهد.


قوانین کائنات و قانون جذب

 جمع‌بندی و نتیجه‌گیری 

قانون جذب و قوانین کائنات که در بالا بهش پرداختیم، همیشه تو زندگی موثر هستن و این شما هستید که با بکار گیری و توجه زیاد به اونا زندگیتون رو لذت بخش و عالی‌تر می‌کنید. قانون جذب تو دنیا شناخته شده و حائز اهمیت هست ولی در کنارش تلاش هم لازمه و بدونِ تلاش با فکر کردن به این قوانین تنها زمانتون الکی سپری میشه. پس لطفاً از شما حرکت و از خدا برکت! 🙂

⚠️ پیشنهاد میکنیم این مقاله‌ی فوق‌العاده رو از دست ندید:

[button color=”red” size=”medium” link=”https://mindino.ir/%db%b1%db%b5-%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a7%d8%b2-%d9%87%d9%85%d8%b3%d8%a7%db%8c%d9%87-%d9%be%d9%88%d9%84%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%a7%d9%86-%da%a9%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d8%b4%d9%85/” icon=”” target=”false” nofollow=”false”]۱۵ راز ثروت از همسایه پولدارتان که هرگز به شما نمیگوید![/button]


❤️ یک دنیا سپاس از اینکه تا پایان این مقاله‌ی آموزشی با مایندینو همراه بودید.