قوانین موفقیت در آیین بودا

قوانین موفقیت در آیین بودا برای افزایش ثروت، فراوانی و سلامتی.

(…  ۱۰ تا از قوانین موفقیت در آیین بودا برای رسیدن به موفقیت، ثروت و سلامتی …)
راهکارهای برای افزایش ثروت و سلامتی قوانین موفقیت در آیین بودا ! نفوذ بودا روی خیلی از فلسفه های جهان انکار ناپذیره از عقایدی که بودا درباره ماهیت جهان و رنج و سختی ها داره بگذریم یکسری قوانین درباره موفقیت بودایی ها وجود داره که شنیدن اونا شما رو شگفت زده میکنه اگه قوانین بودا برای شما مهمه و فکر میکنید این همون چیزیه که زندگی شما رو عوض میکنه با ما همراه باشید.
بودا میگه به سنت ها اعتقاد نداشته باشید زیرا سنت ها نسل به نسل تغییر میکنن وقتی میتونیم به چیزی اعتماد داشته باشیم که اون رو مشاهده یا تجزیه و تحلیل کرده باشیم. اگه دلیلی برای پذیرفتن اون پیدا کردین و خیر و منفعتی در پذیرفتن اون بود میتونیم اون رو بپذیریم و زندگی مون رو مطابق اون پیش ببریم. زندگی این نیست که از دیگران پیروی کنیم باید علاقه دورنی خودمون رو کشف کنیم و اون رو برای رسیدن به اهداف در زندگی مون به کار ببریم.
در این مایندکَست << همون پادکست خودمون! >> رمز و رازهایی به شما گفته میشه برای افزایش ثروت و سلامتی و موفقیت توسط آیین بودا و اینکه دقیقاً یاد میگیریم چطور از مسیر رسیدن به موفقیت لذت ببریم!
فقط باید یادمون باشه فرقی نداره که ما چه دین و مذهبی داریم چون کائنات و قوانین طبیعت فقط متعلق یک قوم، ملت یا دین خاص نیست و برای همه‌ی موجودات به خوبی و بصورت دقیق عمل میکنه. پس با مایندینو همراه باشید.
قوانین موفقیت در آیین بودا

• ادامه این مایندکَست آموزشی رو میتونید اینجا به صورت صوتی با صدای زیبا و دلنشین خانوم مریم جمالی‌پور بشنوید:


❤️ یک دنیا سپاس از اینکه تا پایان این مایندکَست با مایندینو همراه بودید.