موضوعات داغ!

قوانین موفقیت در آیین بودا برای افزایش ثروت، فراوانی و سلامتی.

با این 10 قانون زندگیتو فوق العاده کن!

(…  10 تا از قوانین موفقیت در آیین بودا برای رسیدن به موفقیت، ثروت و سلامتی …)
راهکارهای برای افزایش ثروت و سلامتی قوانین موفقیت در آیین بودا ! نفوذ بودا روی خیلی از فلسفه های جهان انکار ناپذیره. از عقایدی که بودا درباره ماهیت جهان و رنج و سختی ها داره بگذریم. یکسری قوانین درباره موفقیت بودایی ها وجود دارد. شنیدن این قوانین شما رو شگفت زده میکنه. اگه قوانین بودا برای شما مهم است. فکر میکنید این همون چیزیه که زندگی شما رو عوض میکنه با ما همراه باشید.
بودا میگه به سنت ها اعتقاد نداشته باشید زیرا سنت ها نسل به نسل تغییر میکنن. وقتی میتونیم به چیزی اعتماد داشته باشیم که اون رو مشاهده یا تجزیه و تحلیل کرده باشیم. اگه دلیلی برای پذیرفتن اون پیدا کردین و خیر و منفعتی در پذیرفتن اون بود میتونیم اون رو بپذیریم و زندگی مون رو مطابق اون پیش ببریم. زندگی این نیست که از دیگران پیروی کنیم باید علاقه دورنی خودمون رو کشف کنیم و اون رو برای رسیدن به اهداف در زندگی مون به کار ببریم.
در این مایندکَست << همون پادکست خودمون! >> رمز و رازهایی به شما گفته میشه برای افزایش ثروت و سلامتی و موفقیت توسط آیین بودا و اینکه دقیقاً یاد میگیریم چطور از مسیر رسیدن به موفقیت لذت ببریم!
فقط باید یادمون باشه فرقی نداره که ما چه دین و مذهبی داریم چون کائنات و قوانین طبیعت فقط متعلق یک قوم، ملت یا دین خاص نیست و برای همه‌ی موجودات به خوبی و بصورت دقیق عمل میکنه. پس با مایندینو همراه باشید.

این یک محتوای ویژه است!

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضویت ویژه خود را فعال کنید.
بر روی دکمه زیر کلیک کرده و بصورت رایگان در 30 ثانیه عضو ویژه شوید :میخواهم عضو ویژه شوم!

و یا اگر قبلاً عضو ویژه شده‌اید، میتوانید از طریق دکمه زیر وارد شوید تا دسترسی به ادامه‌ی این مطلب برای شما باز شود :

ورود به سایت

منبع
Mindino.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا