چگونه ضمیر ناخودآگاه خود را بر روی فرکانس فراوانی و ثروت تنظیم کنیم؟

انرژی‌های فراوانی را مثل آهنربا جذب کنید!

مقدمه

اگر شما فردی هستید که مشکل مالی دارید یا مشکلی در تامین زندگی خود دارید، بدون تعارف، شما ضمیر ناخودآگاه خود را هنوز متقاعد نکرده‌اید که همیشه راهی برای دور زدن وجود دارد! همه ما افرادی را می‌شناسیم که چند ساعت در هفته کار می‌کنند. همچنین درآمدهای باورنکردنی کسب می‌کنند در حالی که زیاد هم تلاش نمی‌کنند. بنابراین لطفاً این داستان قدیمی را باور نکنید که تنها راه ثروتمند شدن، سخت کار کردن است.

رومن گاری

نویسنده

قطع به یقین، ضمیر ناخودآگاه انسان را می‌توان یکی دیگر از عجایب دنیا دانست؛ در واقع شما می‌توانید تمام جهان را در آنجا پیدا کنید. چنین چیزی در دنیای واقعی، دست نیافتنی است!

قدرت ضمیر ناخودآگاه
نکات استفاده از ضمیر ناخودآگاه در ثروت اندوزی

ضمیر ناخودآگاه چیست

به احتمال زیاد، اولین تلاش‌ها برای همگام سازی مجموعه جدیدی از اقدامات پیچیده همیشه دشوار است. هنگامی که مهارت بیشتری کسب می‌کنیم، این حرکات به آگاهی کمتری نیاز پیدا می‌کند، تا اینکه همه چیز به طور طبیعی جریان یابد. تمام این حرکات خودکار، توسط یکی از قدرتمندترین نیروهای درونی هدایت می‌شود که رفتار انسان را پیش می‌برد، ضمیر ناخودآگاه ( که معمولاً ذهن ناخودآگاه ) نیز نامیده می‌شود.

آگاهانه و ناخودآگاه

وقتی دانشمندان روانشناس درباره مغز صحبت می‌کنند، شنیدن درباره انواع اقدامات آگاهانه و ناخودآگاه غیرمعمول نیست. در نتیجه، اکثر ما با این ایده آشنا هستیم که رفتار ما کمتر از آنچه عقیده داریم منطقی است. بنابراین چه بخواهیم و چه نخواهیم، توانایی ما در کنترل افکار، همگام سازی حرکات یا تجربه احساسات به عمق پردازش اطلاعات بستگی دارد.

ایده سطوح عمیق پردازش اطلاعات زیگموند فروید

ایده سطوح عمیق پردازش اطلاعات توسط روانشناس مشهور اتریشی، زیگموند فروید (1856 – 1939) توسعه یافت و به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفت. طبق مدل وی ، ذهن را می‌توان به سطوح زیر تقسیم کرد:

مدل سه سطحی ذهن

ذهن هوشیار: تمام افکار و اقدامات موجود در آگاهی ما را تعریف می‌کند.
به عنوان مثال ، زیبایی و لذت بوی لاله قرمز
ذهن نیمه هوشیار : همه واکنش‌ها و اقدامات خودکار را تعریف می‌کند که اگر درباره آنها فکر کنیم، می‌توانیم از آنها آگاه شویم.
به عنوان مثال ، توانایی ما در رانندگی با ماشین! وقتی مهارت پیدا کردیم، دیگر فکر نمی کنیم کدام چرخ دنده‌ها را بکار بگیریم ، کدام پدال‌ها را فشار دهیم یا کدام آینه را باید نگاه کنیم. اما وقتی به ریز فعالیت‌هایی که انجام داده ایم فکر کنیم، همیشه می‌توانیم از آنچه انجام شده است آگاه شویم.
ذهن ناخودآگاه : تمام وقایع و خاطرات گذشته را تعریف می‌کند، هرچند که هر زمان سعی کنیم اطلاعات گذشته را به خاطر بیاوریم که مسائلی را مطرح کنیم، آن قسمت از اطلاعات برای ما قسمت غیرقابل مغز در دسترس است.
به عنوان مثال ، اولین کلمه ای که یاد گرفتیم بگوییم یا اینکه احساس می‌کنیم، می‌توانیم به تنهایی راه برویم.

قدرت ضمیر ناخودآگاه

بسیاری از افراد در برابر گفتن “من میلیونر هستم” مقاومت می‌کنند. زیرا معتقدند که این واقعی و درست نیست. با این حال، اگر بدانید که ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار میکند و چگونه شما را به اهدافتان میرساند، بیش از پیش از ضمیر ناخودگاه خود استفاده خواهید کرد!

ضمیر ناخودآگاه فقط در زمان حال کار می‌کند

ضمیر ناخودآگاه فقط در زمان حال کار می‌کند و واقعی یا تصوری بودن چیزی را از هم تشخیص نمیدهد. شما باید از قدرت تخیل خود برای چیزی که می‌خواهید استفاده کنید. شما باید همچنان بر آنچه می‌خواهید متمرکز شوید تا به الگویی در ضمیر ناخودآگاه شما تبدیل شود و در ادامه به واقعیت برسید.

این یک قانونِ نانوشته در طبیعت است: شما میتوانید هر مقدار ثروتی که بخواهید را به دست بیاورید. فقط کافیست تا آن را بخواهید و برایش به همان مقدار انرژی بگذارید. این انرژی در نهایت برای شما نتیجه خواهد داشت.

ترشحات مغزی

اکنون از نظر علمی ثابت شده است که افکار، سبب ترشحاتی در مغز می‌شود. ما انسان‌ها میلیاردها کیلومتر مسیر عصبی داریم که توسط افکار و تجربیات ایجاد شده‌اند. بطور مداوم، مغز مسیرهای عصبی جدیدی ایجاد می‌کند تا زمان مرگ به تجدید حیات خود ادامه می‌دهد.

بنابراین به آنچه شما فکر می‌کنید بسیار مهم است؛ زیرا ارتباطات جدیدی بین نورون‌های عصبی در مغز ایجاد می‌کنید که این می‌تواند به یک نیروی محرکه در زندگی شما تبدیل شود.

تمرکز برای ضمیر ناخودآگاه

برای ایجاد یک تجربه جدید باید به طور مداوم بر آنچه می‌خواهید متمرکز شوید. و کاملاً از آنچه نمی‌خواهید دور شوید. کلمات، بشدت قدرت دارند که با ریشه کن کردن ایده‌های غلط و القای ایده‌های درست به جای آن‌ها، ذهن شما را بروزرسانی می‌کنند.

ضمیر ناخودآگاه شما در لحظه، ترس و افکار منفی شما را به عنوان درخواست شما در نظر می‌گیرد و شروع به ایجاد موانع، تأخیرها، کمبودها و محدودیت‌ها در زندگی شما می‌کند. چون دقیقاً برای اینکار برنامه‌ریزی شده!

راهنمای استفاده از ضمیر ناخودآگاه در ثروت اندوزی

اگر شما میخواهید نحوه استفاده از ضمیر ناخودآگاه در ثروت اندوزی را فرا بگیرید، باید به این چند نکته توجه ویژه‌ای داشته باشید:

  1. برای رسیدن به ثروت، نیازی به تلاش طاقت فرسا یا سخت کوشیِ بیش از حد ندارید.
  2. ثروت، یک اعتقاد ناخودآگاه است. ایده ثروت را در آگاهی خود بسازید.
  3. احساس ثروت، ثروت تولید می‌کند. شما باید از نظر نیت با ناخودآگاه خود هماهنگ باشید.
  4. منبع واقعی ثروت شما از ایده‌های موجود در ضمیر ناخودآگاه شما تشکیل شده است. ضمیر ناخودآگاه شما همیشه آنچه را که می‌خواهید، به شما می‌دهد.
  5. حسادت، مانع جریان ثروت است. پس ثروت دیگران را بپذیرید و خوشحال باشید.

ثروت همیشه از ذهن شما شروع می‌شود!

اگر می‌خواهید ثروتمند باشید، اولین کاری که باید انجام دهید آموزش ضمیر ناخودآگاه خود برای جذب ثروت است. روش انجام این کار در شروع ایجاد افکار ثروتمند در ذهن شماست. سپس این افکار را باید به صورت عملی نشان دهید تا تصورات ثروت به واقعیت تبدیل شود.

مایندینو؛ اندیشه‌ای نو!

اگر شما یاد بگیرید که چگونه ذهن ناخودآگاه خود را تربیت کنید می‌توانید خیلی راحت به خواسته یا هدف خود برسید. ما در این مایندکَست (مقاله صوتی) این تکنیک‌ها را برای شما بطور کامل و مفصل توضیح داده‌ایم.

ادامه این مطلب آموزشی را می‌توانید اینجا به صورت صوتی با صدای زیبا و دلنشین خانوم مریم جمالی‌پور بشنوید:

این یک محتوای ویژه است!

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضویت ویژه خود را فعال کنید.
بر روی دکمه زیر کلیک کرده و بصورت رایگان در 30 ثانیه عضو ویژه شوید :میخواهم عضو ویژه شوم!

و یا اگر قبلاً عضو ویژه شده‌اید، میتوانید از طریق دکمه زیر وارد شوید تا دسترسی به ادامه‌ی این مطلب برای شما باز شود :

ورود به سایت

منبع
Mindino.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا