موضوعات داغ!

راهنمای قدم به قدم برای رسیدن به فراوانی و ثروت با استفاده از قدرت تجسم!

99% از انسان‌های موفق از این قدرت استفاده میکنن!

قدرت تجسم از قدرتمندترین ابزارهای قانون جذب هستند. ابزارها و تکنیک‌های بسیاری وجود دارد که می‌توانید برای نشان دادن زندگی رویایی خود استفاده کنید. بنابراین سوال اصلی این است که، چگونه می‌توانید از تجسم برای جذب فروانی و ثروت استفاده کنید؟

تجسم در عمق ذهن ناخودآگاه شما کار می‌کند. و این جایی است که تمام جادوی جذب اتفاق می‌افتد. بیاموزید که چگونه رویاهای خود را تجسم کنید و اجازه دهید قانون جذب تمام قدرت خود را نشان دهد. اما قبل از اینکه جزئیات بیشتری در مورد تکنیک های تجسم فردی ارائه دهیم، بیایید ببینیم که در واقع تجسم چیست و چگونه کار می‌کند.

✔️ قدرت تجسم چیست و چرا باید از آن استفاده کنید

تجسم عبارت است از اجازه دادن به افکار، عقاید، اهداف و غیره به عنوان تصاویر ذهنی و درونی در چشم ذهن است. قدرت تجسم به این دلیل کار می‌کند که مغز نمی‌تواند تعیین کند که آیا چیزی واقعاً دیده می‌شود یا به عبارت دیگر در دنیای واقعی مشاهده می‌شود یا اینکه فقط تصور می‌شود.

بنابراین می‌توانید ضمیر ناخودآگاه خود را فریب داده و واقعیتی را که خود طراحی کرده و خود آفریده شده نشان دهید و از این طریق این واقعیت جدید را در ضمیر ناخودآگاه خود متصل کنید. برنامه‌ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه گام بسیار مهمی در آشکارسازی است، به ویژه هنگامی که صحبت از شکستن الگوهای اعتقادی قدیمی باشد. اما می‌تواند رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کند.

قدرت تجسم برای ثروت
قدرت تجسم برای جذب ثروت

قدرت تجسم با قانون جذب

این یک محتوای ویژه است!

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضویت ویژه خود را فعال کنید.
بر روی دکمه زیر کلیک کرده و بصورت رایگان در 30 ثانیه عضو ویژه شوید :میخواهم عضو ویژه شوم!

و یا اگر قبلاً عضو ویژه شده‌اید، میتوانید از طریق دکمه زیر وارد شوید تا دسترسی به ادامه‌ی این مطلب برای شما باز شود :

ورود به سایت

منبع
Mindino.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا