موضوعات داغ!

افراد ثروتمند و موفق با چه معیارهایی دوست و رفیق پیدا می‌کنند؟

رمز و راز ثروتمند شدن از طریق دوست یابی!

(… دوست یابی و ثروت …)

معیارهای دوست یابی یا انتخاب دوست برای افراد مختلف متفاوت است. اما شاید برای شما هم سوال باشد که افراد موفق و ثروتمند دوستان خود را چطور انتخاب می کنند؟ چه معیاری برای دوست یابی دارند؟  برای پاسخ به این سوال در ادامه با مایندینو همراه باشید.

با کسانی که به طور منظم معاشرت می کنید شرایط زندگی شما را تعیین می کند. یکی از ویژگی های افراد ثروتمند، توانایی آن ها در نوعیتمایل انسان به ایجاد ناخودآگاه روابط با دیگران است. طبق تحقیقات افراد ثروتمند خودساخته آرزو داشتند برای دوستیابی با افراد ثروتمند و موفق معاشرت کنند.

افراد عادی ندانسته برای دوستیابی به دنبال افرادی می روند که با آن ها احساس راحتی کنند. این امر باعث می شود که عادات و اخلاق مشابه پیدا کنند. پس اگر به دنبال ثروتمند شدن هستید باید در دوستیابی خود دقت زیادی کنید. شما می توانید با انتخاب افرادی که با آن ها معاشرت می کنید، ثروتمند بودن را انتخاب کنید. با انتخاب روابط دوستیابی می توانید خودتان را بالا ببرید.

برقراری ارتباط با افراد موفق تر از خودمان نه تنها فکر ما را باز تر می کند بلکه درآمدمان را هم افزایش می دهد. در حقیقت، ما شبیه به افرادی می شویم که بیشتر با آنها در ارتباط هستیم. به همین دلیل است که همیشه افراد برنده، جذب افراد برنده می شوند. برای اینکه بدانید با چه کسانی معاشرت کنید، ابتدا باید بفهمید دنبال چه چیزی هستید. و این دقیقا یکی دیگر از قوانین شگفت انگیز طبیعت است! با گوش کردن به این مایندکست به معیار های دوستیابی افراد ثروتمند دست پیدا می کید.

این یک محتوای ویژه است!

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضویت ویژه خود را فعال کنید.
بر روی دکمه زیر کلیک کرده و بصورت رایگان در 30 ثانیه عضو ویژه شوید :میخواهم عضو ویژه شوم!

و یا اگر قبلاً عضو ویژه شده‌اید، میتوانید از طریق دکمه زیر وارد شوید تا دسترسی به ادامه‌ی این مطلب برای شما باز شود :

ورود به سایت

منبع
Mindino.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا