موضوعات داغ!

استحاله جنسی ؛ تبدیل انرژی شهوت به نیرویی قدرتمند برای کسب موفقیت های بزرگ در زندگی

رازی که فقط 2% از مردم جهان آن را می‌دانند!

استحاله جنسی رازی است که اکثر ثروتمندان دنیا به آن آگاهی دارند. به خاطر استفاده صحیح از نیروی جنسی به موفقیت هایی بزرگی دست پیدا کرده اند. چرا انرژی جنسی قدرت پنهان موفقیت کسب و کار است؟

ناپلئون هیل

نویسنده

میل جنسی قوی ترین خواسته های انسانی است. وقتی انسان توسط این خواسته هدایت می شود. قدرت تخیل، شجاعت، قدرت اراده، پایداری و توانایی خلاقیت ناشناخته را پیدا می کنند تا آن ها را در زمان های دیگر.

رابطه جنسی با نوعی انرژیِ موفقیت درون خودش همراه است و این یک موضوع شگفت انگیز در دنیاست!

اما چگونه به این درجه از موفقیت برسیم؟ صحبت کردن یا نوشتن این موضوع تقریباً بحث برانگیز به نظر میرسد. فرهنگ ما اهمیت جنسیت را کم اهمیت جلوه می دهد. رابطه جنسی را به چیزی تبدیل کرده است که از آن به عنوان جنبه حیاتی زندگی بحث نمی شود. برای بسیاری، از انرژی جنسی برای دو چیز استفاده می شود: تجربه لذت در اتاق خواب و بچه دار شدن. با این حال، انرژی جنسی ما ظرفیت زیادی برای کمک به هر تلاش خلاقانه ای در زندگی ما دارد. استحاله جنسی “انرژی نیروی زندگی” است. همان انرژی که همه ما را ایجاد کرده است.

استحاله جنسی و پولدار شدن
ارتباط استحاله جنسی و ثروت

درباره ارتباط بین نیرو و رابطه جنسی با ثروت و موفقیت دو نظریه وجود دارد. نظریه اول معتقد است که اگر شما می خواهید که به موفقیت و ثروت دست پیدا کنید باید رازهای ثروتمند شدن را بدانید. نیروی جنسی خود را در مراتب پایین هدر ندهید تا بتوانید آن را در مراتب بالاتری به شکل خلاقیت و فکر نو تجربه کنید که به آن استحاله جنسی می گویند. به عبارتی باید نیروی جنسی خود را کنترل و هدایت کنید. ولی نظریه دوم معتقد است که باید نیاز جنسی خود را ارضا کنید تا بتوانید به موفقیت و ثروت برسید. هر دو نظریه در ادامه به طور کامل توضیح داده شده است.

استحاله جنسی منبع همه چیزهای خلاقانه است.

این انرژی به هر کاری که انجام می دهیم دامن می زند، خواه متوجه آن شویم یا نشویم. برای زنان، بیدارکردن انرژی نیروی زندگی برای ریختن پول و پول بیشتر در زندگی آنها ضروری است. نکته تأسف آور این است که انرژی جنسی زنان برای هزاره ها مورد تحقیر قرار گرفته. همچنین باعث شده است که آن ها جوهر زنانه خود را تعطیل کنند. بنابراین چگونه می توانید با انرژی جنسی خود ارتباط برقرار کرده و درآمد کسب کنید؟

مایندینو در این مطلب اطلاعات جامع و خوبی درباره استحاله جنسی و ثروتمند شدن در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. پس با ما همراه باشید.

این یک محتوای ویژه است!

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضویت ویژه خود را فعال کنید.
بر روی دکمه زیر کلیک کرده و بصورت رایگان در 30 ثانیه عضو ویژه شوید :میخواهم عضو ویژه شوم!

و یا اگر قبلاً عضو ویژه شده‌اید، میتوانید از طریق دکمه زیر وارد شوید تا دسترسی به ادامه‌ی این مطلب برای شما باز شود :

ورود به سایت

منبع
Mindino.ir

‫2 دیدگاه ها

    1. با سلام خدمت شما کاربر گرامی
      استحاله جنسی همانطور که در این مقاله توضیح داده شده یعنی تبدیل و استفاده از انرژی جنسی (شهوت) به نیرویی مفید برای پیشرفت و موفقیت در زندگی.
      سپاس از همراهی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا